Školské kolo v stolnom tenise

 


             


Dňa 30. 1. 2013 sa na SOŠ strojníckej v Kysuckom Novom Meste uskutočnil turnaj v stolnom tenise študentov našej školy.

Veľké množstvo účastníkov hovorí o tom, že stolný tenis je medzi mladými ľuďmi veľmi obľúbený šport. Atmosféra na turnaji bola priateľská a uvoľnená.

Turnaja sa zúčastnilo 6 dievčat, tento rok sa ozdobou telocvične stali Lucia Menová, Petra Svrčková, Veronika Vajdová, Barbora Poláčková, Miroslava Ševčíková a Marika Zaťková.

Víťazstvo si svojim výborným výkonom vybojovala Petra Svrčková z II. J triedy, na druhom mieste sa umiestnila Miroslava Ševčíková z II.F triedy a 3. miesto obsadila Lucia Menová z II.J.

Chlapci ukázali svoju bojovnosť. Na turnaji sa nám ich predstavilo 32. Medzi posledných osem sa prebojovali : Mário Rudinec – I.D, Tibor Fujak – II.D, Jozef Mikula – II.E, Radoslav Macáš – I.C, Marián Janíček - I.K, Miroslav Tines – II.D, Martin Lukáč – I.D a Silvester Ondrúšek – I.K.

Výsledky semifinále:                                                                  

Radoslav Macáš    :          Mário Rudinec         3:0
Miroslav Tines        :          Martin Lukáč            1:3

Finále :
Radoslav Macáš    :          Martin Lukáč          3:1

Víťazom sa stal Radoslav Macáš z triedy I.C, zahanbiť sa nenechal a na 2. mieste skončil Martin Lukáč z triedy I.D a 3. miesto obsadili Mário Rudinec – I.D a Miroslav Tines z triedy II.D.

Všetkým výhercom blahoželáme, a tešíme sa na ďalšiu účasť a chuť do tréningu. Turnaj sa skončil nad naše očakávania a veríme, že takýchto akcií bude na našej škole viac.

Športu zdar!